CENY A SLEVY

VYUŽIJTE NABÍDKY ZÍSKAT SLEVY NA NÁHRADNÍ DÍLY PRO LISY KUHN, DEUTZ FAHR A VICON. MINIMÁLNÍ SLEVA Z CENÍKOVÝCH CEN 10%, DALŠÍ SLEVY DLE ODEBRANÉHO MNOŽSTVÍ DÍLŮ A REŽIMU OBJEDNÁVKY

Základní ceny dílů jsou pevně stanoveny výrobcem a jsou přepočteny v aktuálním kurzu Kč / EUR z oficiálního ceníku náhradních dílů KUHN. Ceny dílů rádi sdělíme zákazníkovi, aby měl možnost porovnat je s konkurencí – ceníkové ceny dílů v celé ČR by měly být alespoň přibližně stejné.

Každému zákazníkovi bez rozdílu, dáváme maloobchodní slevy z cen odebraných dílů KUHN. Speciální slevy nabídneme při ucelených objednávkách dílů pro opravy (kompletní žací lišty, kompletní osazení splazů, soukolí převodovek, kompletní díly pro opravu rotorů shrnovačů…)

Dále poskytujeme velkoobchodní slevy těm firmám, které nakoupí náhradní díly KUHN za účelem dalšího prodeje přímému zákazníkovi. Díky nákupu ND KUHN ve velkých objemech a v dlouhodobých režimech, můžeme nabídnout ty nejlepší velkoobchodní ceny u nás a rádi přivítáme do našich řad obchodní firmy, které by měly zájem s námi v této oblasti spolupracovat.

 

VYŽÁDEJTE SI

KATALOGY NÁHRADNÍCH DÍLŮ

NA STROJE

KUHN

VE FORMÁTU PDF ZASÍLÁME V ELEKTRONICKÉ PODOBĚ